Usługi dla ferm

 Jesteś właścicielem fermy, który ma problem ze szkodnikami w budynkach przemysłowych? Masz kłopot z pchłami, szczurami, muchami czy szkodliwymi mikroorganizmami? Firma Deletor z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem wyciąga do Ciebie pomocną dłoń. Dzięki nam raz na zawsze pozbędziesz się utrapienia. Przekonaj się o profesjonalizmie i dokładności działania naszej kadry.

Dla hodowców drobiu – dezynfekcja i dezynsekcja

Na terenie ferm, które zajmują się hodowlą drobiu, często pojawiają się problemy natury sanitarnej. Nie potrzeba wiele, by w kurnikach zagnieździły się bezkręgowce przenoszące choroby (wśród nich pleśniakowiec lśniący czy ptaszyniec kurzy), czy rozwinęły drobnoustroje. Dlatego tak ważne jest, by zachować odpowiedni poziom higieny.

W firmie Deletor spotkasz się z profesjonalnymi usługami dezynfekcji i dezynsekcji. Nasza wiedza podbudowana wieloletnią praktyką oraz nowoczesny sprzęt sprawnie uwolnią zwierzęta od uciążliwych kłopotów.

Dla hodowców bydła – dezynfekcja i dezynsekcja

Hodując krowy i świnie, trzeba być przygotowanym na to, że w jakimś momencie pojawią się w pomieszczeniach przemysłowych niechciane owady lub drobnoustroje. W takim wypadku trzeba działać bardzo szybko, by problem się nie powiększał. W Deletor wiemy, jak o to zadbać. Nasi fachowcy pomogą Ci uporać się z kłopotem. Oferujemy usługi dezynfekcji i dezynsekcji pomieszczeń hodowlanych, magazynowych i socjalnych, deratyzację na terenie chlewni lub obory.

Dla hodowców zwierząt futerkowych – dezynfekcja i dezynsekcja

W miejscu hodowli zwierząt futerkowych mogą pojawić się różnego rodzaju owady czy drobnoustroje. W takich sytuacjach trzeba trzymać rękę na pulsie i jak najszybciej wezwać profesjonalną ekipę, która pozbędzie się kłopotu. W Deletor oferujemy usługi dezynfekcji, dezynsekcji (zwalczanie m.in. much i pcheł) i deratyzacji na terenie ferm hodowlanych.