• Mycie i dezynfekcja
  • Zwalczanie gryzoni
  • Tępienie owadów
  • Fumigacja zboża
  • Ozonowanie
Doświadczenie
Grupa DELETOR

DDD: Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja

Deratyzacja Brodnica

Deratyzacja to obowiązkowy zabieg pozbywania się gryzoni, takich jak szczury czy myszy. Do wykonania deratyzacji w Brodnicy zobowiązani są nadzorcy budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, obiektów handlowych, usługowych oraz przemysłowych. Obszary, które są najbardziej narażone na gromadzenie się gryzoni to miejsca odpadów komunalnych, piwnice oraz studzienki kanalizacyjne. Z uwagi na szybkość rozmnażania się szczurów, nie należy zaniedbywać obowiązku deratyzacji w Brodnicy i niezwłocznie zlecić je profesjonalistom.

Plaga gryzoni niesie za sobą wiele niebezpieczeństw. Szkodniki mogą nie tylko przyczyniać się do uszkodzeń mechanicznych kabli czy mebli, równocześnie narażając lokatorów na duże straty finansowe, ale także roznosić groźne choroby zakaźne, np. wściekliznę, dżumę i włośnicę. Nie warto ryzykować i od razu zawiadomić specjalistów od deratyzacji w Brodnicy, gdy w budynku zostanie dostrzeżony szczur lub mysz.

Odszczurzanie Brodnica

Deratyzacja, inaczej zwana odszczurzaniem, świadczona jest przez naszą firmę z największą starannością. Jako wykwalifikowani fachowcy doskonale wiemy jak skutecznie poradzić sobie z problemem, posiadamy wieloletnie doświadczenie i dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami. Podczas odszczurzania w Brodnicy używamy różnych metod pomocnych w zwalczaniu gryzoni. Wybór sposobu zależny jest m.in. od uwarunkowań danego obiektu.

Deratyzację w Brodnicy wykonujemy metodą chemiczną, w skład której wchodzi rozmieszczanie trutek gryzoniobójczych, tj. rodentycydów. Sposoby mechaniczne odszczurzania charakteryzuje rozstawianie pułapek żywołownych, zatrzaskowych, elektrycznych lub lepowych. Wszystkie procedury deratyzacji w Brodnicy są skuteczne i niosą za sobą szybkie efekty.

DDD Brodnica

Oferujemy usługę potrójnego DDD w Brodnicy i Inowrocławiu. Skrót ten oznacza kompleksową ofertę deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Eliminujemy nie tylko gryzonie, ale również mikroorganizmy i owady, utrudniające codzienne funkcjonowanie mieszkańców Brodnicy i Inowrocławia. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców oraz osoby prywatne, poszukujące profesjonalnej firmy, świadczącej deratyzację w atrakcyjnej cenie.