• Mycie i dezynfekcja
  • Zwalczanie gryzoni
  • Tępienie owadów
  • Fumigacja zboża
  • Ozonowanie
Doświadczenie
Grupa DELETOR

DDD: Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja

DDD Włocławek

Deletor, jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferuje klientom z Włocławka i okolicznych miejscowości profesjonalną, kompleksową usługę DDD, na którą składają się deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja. Oferta skierowana jest do kontrahentów z sektora prywatnego i biznesowego, poszukujących skutecznych, sprawnych metod walki ze szkodnikami lub drobnoustrojami. Świadczenia z zakresu DDD we Włocławku wykonywane są w mieszkaniach, domach jedno- i wielorodzinnych, biurach, obiektach przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej i innych. Bez względu na skalę problemu oraz miejsce, nasi specjaliści staną na wysokości zadania i dołożą wszelkich starań, by pomóc tak szybko jak to możliwe.

Atutem naszej firmy jest nie tylko zdobywane przez wiele lat doświadczenie, ale również właściwe przygotowanie merytoryczne, odpowiednie narzędzia i wysokiej jakości preparaty. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. O skuteczności DDD we Włocławku świadczy szereg pozytywnych rekomendacji od naszych klientów. Chcąc skorzystać z usługi, wystarczy skontaktować się z naszą firmą mailowo lub telefonicznie.

Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja Włocławek

Deratyzację we Włocławku oraz okolicznych miejscowościach wykonujemy interwencyjnie i prewencyjnie. Pierwszy rodzaj usługi dotyczy sytuacji, gdy kontrahenci zauważą obecność gryzoni w użytkowanym lokalu, drugi z kolei ma zapobiegać rozwijaniu się gryzoni w obiektach budowlanych. Regularne przeprowadzanie deratyzacji prewencyjnej należy do obowiązków każdego właściciela, posiadacza bądź zarządcy nieruchomości. Podczas świadczenia korzystamy z różnych metod eliminacji gryzoni, dobieranych do charakteru obiektu oraz skali problemu. Deratyzację wykonujemy metodą chemiczną (rozmieszczanie trutek gryzoniobójczych, tj. rodentycydów) lub mechaniczną (pułapki żywołowne, zatrzaskowe, elektryczne, lepowe). Wszystkie sposoby są skuteczne i przynoszą szybkie efekty.

Dezynfekcja, jaką oferujemy klientom z Włocławka i okolic, polega na usunięciu często groźnych dla zdrowia ludzi i zwierząt mikroorganizmów takich jak grzyby, bakterie i wirusy, zgromadzonych w zamkniętych pomieszczeniach. Oprócz tego dezynfekcja wyklucza nieprzyjemny zapach, przywracając w mieszkaniu świeże, czyste powietrze. Dezynfekcję we Włocławku wykonuje się najczęściej po zalaniach, gdy w obiekcie zgromadzi się dużo wilgoci.

Ofertę DDD we Włocławku, poza deratyzacją i dezynfekcją, uzupełnia dezynsekcja. To usługa, skupiająca się na eliminacji szkodliwych owadów, m.in. karaczanów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł, much, komarów, os, moli, kleszczy oraz przędziorek. Świadczenie wykonujemy w oparciu różne metody i środki owadobójcze: opryski drobno- i grubokropliste, ULV, zamgławianie, żelowanie, malowanie powierzchni, gazowanie obiektów oraz instalowanie pułapek/lamp owadobójczych. Insekty mogą przysporzyć wiele problemów. Jeśli zależy Państwu, by pozbyć się ich możliwie jak najszybciej, warto skontaktować się z naszą firmą.

DDD Włocławek

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Podczas rozmowy przedstawimy dokładne etapy odszczurzania, odpluskwiania i innych świadczeń z zakresu DDD, jakie wykonujemy we Włocławku. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami, będziemy mogli stworzyć zoptymalizowany kosztorys. Gwarantujemy profesjonalne podejście, atrakcyjne ceny i wysoką jakość obsługi.